Darmowa pomoc psychologiczna w ramach grup wsparcia online [INFORMACJA]

Zdjęcie poglądowe - przedstawia twarz kobiety zasłaniającej swoją twarz dłońmi.
Fot. pixbay.com

Fundacja ADRA oferuje darmową pomoc psychologiczną w formie grup wsparcia online „Równoważnia", prowadzonych przez wykwalifikowanych specjalistów.

 

Grupa wsparcia

Z związku z doświadczaniem wzmożonego napięcia emocjonalnego, spowodowanego pandemią wirusa COVID-19, coraz częściej bardzo trudno jest sobie poradzić. Natłok myśli, zastanawianie się jak odnajdziemy się na rynku pracy po ustaniu pandemii, jak będziemy dalej funkcjonować w zmienionej rzeczywistości - to problemy, z jakimi zmaga się od pewnego czasu większość Polaków. Fundacja proponuje udział w darmowych grupach wsparcia online. Dzięki grupie można bezpiecznie i anonimowo podzielić się własnymi przeżyciami, wymienić doświadczeniami, pomysłami, otrzymać wsparcie. Można tu spotkać ludzi, którzy przeżywają te same problemy, którzy nie ocenią i nie skrytykują, ale zrozumieją i wesprą.

 

Jak można się zgłosić ?

Aby dołączyć do grupy wsparcia „Równoważnia" należy:

  • wejść na stronę www.adra.pl/kryzys
  • wypełnić krótki  formularz
  • poczekać na kontakt ze strony Fundacji.

 

Poszukiwani specjaliści

Osoby, które mają wykształcenie psychologiczne, psychoterapeutyczne lub ukończone szkolenia związane z coachingiem  i doradztwem zawodowym Fundacja ADRA zaprasza do współpracy w projekcie na zasadach wolontariatu jako moderator grupy lub mentor. CV należy wysyłać na adres rekrutacja@adra.pl.

 

Informacje

Dodatkowych informacji na temat inicjatywy udziela Pani Magda Matuszewska,
tel: + 48  691 394 950, email: mmatuszewska@adra.pl
 

view szablon artykułu