Już 8 września w Lęborku odbędzie się kolejne Lokalne Forum Międzysektorowe [ZAPROSZENIE]

Zdjęcie z poprzedniego Lokalnego Forum Międzysektorowego w Łubianie
Zdjęcie przedstawia przebieg wcześniejszego, 4 Lokalnego Forum Międzysektorowego w Łubianie. Fot. Marcin Mielewczyk

Serdecznie zapraszamy do udziału w 5 Lokalnym Forum Międzysektorowym, które odbędzie się 8 września w Klubie Osiedlowym "BAZA" w Lęborku przy ulicy Władysława Łokietka 5. Początek wydarzenia zaplanowany jest na godzinę 13:00.

 

"Społeczna odpowiedzialność biznesu w niepewnych czasach"

To temat przewodni 5 Lokalnego Forum Międzysektorowego. W ramach wydarzenia zaplanowano między innymi dyskusję na temat ryzka i empatii - etycznego zarządzania w trudnym czasie zagrożenia epidemią COVID-19.  Temat ten przybliżą Pani Ewa Sowińska - Partner ESO Audit oraz Pani Dorota Markiewicz-Kubik - przedstawicielka Farm Frites Poland. O bardzo ważnej kwestii zangażowania lokalnych przedsiębiorców w czasie pandemii opowie natomiast Pani Alina Kotkiewicz ze Stowarzyszenia EDUQ. Zaplanowano również część warsztatową spotkania, w ramach której Pani Agnieszka Mróz z Service Sandbox wyjaśni jak projektować produkty i usługi, bazując na ograniczeniach związanych z koronawirusem. Dla uczestników eventu przewidzano także poczęstunek.

 

Zapisy

Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne. Z uwagi na limit miejsc związany z ograniczeniami sanitarnymi, organizatorzy Forum proszą o potwierdzenie obecności na adres email: koordynator@upfoundation.pl
 

Do pobrania:

 

[Poniżej znajduje się plakat zawierający główne informacje nt. wydarzenia]

 

view szablon artykułu