Lokalne Forum Międzysektorowe w Kościerzynie i Tczewie

$image_alt
Fot. ©Depositphotos/pressmaster

Forum Inicjowania Rozwoju wraz z partnerami zaprasza na Lokalne Fora Międzysektorowe dla subregionów południowego i metropolitalnego, które odbędą się 14.11.2016r. w Kaszubskim Inkubatorze Przedsiębiorczości w Kościerzynie, oraz 15.11.2016r. w Domu Przedsiębiorcy w Tczewie.

Współorganizatorem spotkania w Kościerzynie jest Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości STOLEM. Za współorganizację spotkania w Tczewie odpowiada z kolei Fundacja Pokolenia oraz, Dom Przedsiębiorcy w Tczewie

Tematem Forum będzie budowanie partnerstw lokalnych i zmienianie swego otoczenia poprzez działania innowacyjne wspólnie z partnerami.

Do udziału serdecznie zaproszeni są przedstawiciele wszystkich sektorów - pozarządowego, prywatnego i samorządowego. Tylko razem można zdziałać naprawdę wiele.

Spotkanie będzie inicjowało budowanie Sieci Współpracy Międzysektorowej. Głównym tematem Forum będzie budowanie partnerstw lokalnych, społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR), finansowanie działań lokalnych i warsztat dotyczący projektowania usług społecznych. Projekt jest realizowany we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Pomorskiego i jest finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

W Forum będzie mogło wziąć udział tylko 30 osób, więc bardzo prosimy o szybkie podejmowanie decyzji. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Przyjdź i zmieniaj razem z nami swoje otoczenie.

Do pobrania:

 

 

 

 

 

 

view szablon artykułu