Lokalne Forum Międzysektorowe w Debrznie

Fundacja Inicjowania Rozwoju UP Foundation

Fundacja Inicjowania Rozwoju UP FOUNDATION wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Pomorskiego i Stowarzyszeniem Na Rzecz Rozwoju Miasta i Gminy Debrzno serdecznie zapraszają do udziału w Pierwszym Lokalnym Forum Międzysektorowym w Debrznie, które odbędzie się 21.09.2018 r.

 

Forum rozpocznie się o godzinie 10:00 w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Debrznie (adres: ul. Ogrodowa 26, Debrzno).

Do udziału zapraszamy zarówno przedstawicieli lokalnego samorządu, biznesu, jak i organizacji pozarządowych.

Będzie to pierwsze Forum dotyczące społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) łączące trzy sektory: biznes, ngo i samorząd. Spotkanie odbędzie się pod hasłem: Społeczna odpowiedzialność biznesu w wymiarze lokalnym".

Porozmawiamy o tym, czym jest CSR i zrównoważone relacje, dlaczego warto współpracować, jak to wygląda w praktyce. Szczególnie zapraszamy na Warsztaty Współpracy, podczas których wspólnie postaramy się odpowiedzieć na pytanie, dlaczego warto działać wspólnie i jak to robić dobrze i odpowiedzialnie.

Warsztaty poprowadzi nasz ekspert: Aleksandra Kalita.

Druga część wydarzenia związana będzie z obchodami 20-lecia Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Miasta Gminy Debrzno, w ramach których będzie można poznać Praktyczny Wymiar Współpracy Lokalnej poprzez przegląd osiągnięć i dobrych praktyk Stowarzyszenia.

Organizatorzy proszę o potwierdzenie uczestnictwa przesyłając maila na adres: koordynator@upfoundation.pl

view szablon artykułu