Pomorskie Forum Partnerstwa i Współpracy

Fot. ©Depositphotos/kasto

Stowarzyszenie „Podaj Rękę", pomorskie organizacje pozarządowe, wspólnie z Samorządem Województwa Pomorskiego, Prezydentem Miasta Gdyni, Pomorską Radą Organizacji Pozarządowych, Pomorską Radą Działalności Pożytku Publicznego oraz Pomorską Siecią Centrów Organizacji Pozarządowych serdecznie zapraszają na Pomorskie Forum Partnerstwa i Współpracy, które odbędzie się w dniach 14-15 września 2018 roku.

 

Udział w Pomorskim Forum Partnerstwa i Współpracy jest bezpłatny - prosimy o wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres e-mailowy: forum@forumpartnerstwa.pl do dnia 10 września br.

Szczegółowych informacji udziela Pani Magdalena Witkowska, przedstawicielka Stowarzyszenia „Podaj Rękę", tel. 784 061 575.

Załączniki (do pobrania):

  1. Zaproszenie
  2. Program
  3. Formularz zgłoszeniowy (WORD)
  4. Formularz zgłoszeniowy (PDF)

Informacja dotycząca parkingu

Na terenie Pomorskiego Parku Naukowo Technologicznego w  Gdyni dostępne są parkingi samochodowe, autobusowe i rowerowe – poziemny i naziemne. Służą one zarówno gościom, jak i pracownikom firm wynajmujących przestrzenie w PPNT Gdynia. Parking jest obsługiwany przez Firmę

City Parking Group S.A.
Parking dla Uczestników Forum jest płatny i dysponuje ograniczoną ilością miejsc parkingowych - co oznacza, że najlepiej dojeżdżać autami grupowo lub komunikacją miejską bądź rowerami J

Cennik parkingu:
Pierwsze 20 min bezpłatne
Za pierwszą godzinę (pow. 20 min) 2,30 zł
Za  drugą oraz każdą kolejna pełną godzinę 2,30zł.
Szczegóły i regulamin korzystania z parkingu dostępne są pod adresem  http://ppnt.pl/pl/jestem-w-ppnt/parking-1

view szablon artykułu