Potencjał różnorodności. Człowiek i środowisko. W centrum uwagi. Już po raz 8. odbędzie się Forum Inicjowania Rozwoju

Forum Inicjowania Rozwoju to spotkanie praktyków biznesu, przedstawicieli organizacji pozarządowych, samorządu i nauki. Podczas wcześniejszych edycji gościem spotkania był m.in. prof. Andrzej Blikle. Fot. Fundacja Inicjowania Rozwoju "UP Foundation"

We wtorek 29 października br. w gdańskim Hevelianum odbędzie się Forum Inicjowania Rozwoju. To największe na Pomorzu spotkanie biznesu, organizacji pozarządowych, nauki i samorządu. Motywem przewodnim tegorocznej edycji są Różnorodność. Człowiek i Środowisko. W centrum uwagi. Jeśli chcesz wprowadzić swoją firmę, organizację, instytucję na wyższy poziom rozwoju, znaleźć partnerów, zbudować nowe relacje, skorzystać z wiedzy praktyków, ekspertów - powinieneś wziąć udział w tym spotkaniu.


Forum Inicjowania Rozwoju to spotkanie, podczas którego promuje się ideę odpowiedzialności społecznej, współpracy między podmiotami reprezentującymi różne sektory, a w konsekwencji osiąganie wspólnych celów i budowanie zrównoważonego rozwoju.

Czego mogą się spodziewać uczestnicy Forum Inicjowania Rozwoju?

Każde dobre spotkanie przenosi się z czasem do kuchni. Żeby nie tracić czasu to wydarzenie od razu zacznie się w kuchni. Forum rozpocznie się od spotkań podczas śniadania biznesowego. O jego pyszną odsłonę zadba firma Skōma.

Następnie odbędzie się rozmowie z gośćmi specjalnymi. Głos w dyskusji pt. "Różnorodność. Człowiek i środowisko. W centrum uwagi" zajmą:

Szymon Hołownia - dziennikarz, publicysta, pisarz, dwukrotny laureat nagrody Grand Press.
Marcin Popkiewicz - analityk megatrendów, ekspert i dziennikarz zajmujący się powiązaniami w obszarach gospodarka - energia - zasoby - środowisko. Autor bestsellerów "Świat na rozdrożu", "Rewolucja energetyczna. Ale po co?" i "Nauka o klimacie".
Agata Spała - przedsiębiorczyni, ekspertka w dziedzinie zatrudniania osób z niepełnosprawnościami.

Rozmowę poprowadzi ekspert w dziedzinie różnorodności i odpowiedzialności społecznej biznesu - Paweł Niziński z firmy GoodBrand.

Rejestracja na wydarzenie trwa do 25 października na stronie internetowej https://fir2019.konfeo.com . Decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji oraz regulamin uczestnictwa na stronie internetowej organizatora www.forumrozwoju.org.pl/forum-inicjowania-rozwoju.

materiał Fundacji Inicjowania Rozwoju "UP Foundation"

materiał Fundacji Inicjowania Rozwoju "UP Foundation"

view szablon artykułu