Rumia. Wręczenie nagrody laureatce w konkursie „Pomorskie dla Seniora”

Fot. Maciej Kochanowski

W środę 22 sierpnia w Domu Dziennego Pobytu w Rumi, Centrum Pomocowego im. Św. Faustyny, prowadzonym przez Caritas Archidiecezji Gdańskiej odbyła się uroczystość wręczenia nagrody w konkursie „Pomorskie dla Seniora" z powiatu wejherowskiego w kategorii w kategorii „Zwykły-Niezwykły Senior".


Nagrodę w tej kategorii otrzymała Pani Krystyna Horbik.

Pani Krystyna to wieloletnia uczestniczką Domu Dziennego Pobytu w Rumi. Jest niezwykle pogodną i aktywną seniorką. Od ponad 3 lat uczestniczy w zawodach sportowych dla seniorów. Jest zaangażowana w szereg zajęć kulturalnych, przygotowywała m.in.: jasełka, czynnie uczestniczy w życiu placówki, włącza się m.in.: w organizację warsztatów, prelekcji czy pogadanek.

Nagrodę – pamiątkowy puchar i dyplom Pani Krystyna odebrała z rąk Pana Pawła Orłowskiego członka Zarządu Województwa Pomorskiego. W uroczystości udział wzieli uczestnicy oraz kadra Domu Dziennego Pobytu w Rumi.

Specjalne podziękowania dla Pani Krystyny złożyli  dyrektor Caritas Archidiecezji Gdańskiej ks. Janusz Steć, zastępca burmistrza Rumi Pan Marcin Kurkowski, starosta wejherowski Pani Gabriela Lisius.

 

view szablon artykułu