Rozwiązania Tarczy 6.0 z których mogą skorzystać podmioty ekonomii społecznej [INFORMACJA]
15.12.2020Bursztynowe Mieczyki przyznane! Za nami XXVI Gala Nagrody im. Macieja Płażyńskiego [RELACJA]
14.12.2020Znamy tegorocznych laureatów Srebrnego Drzewka. Kapituła przyznała nagrody jednogłośnie [RELACJA]
23.11.2020Już wkrótce Gala „Srebrnego Drzewka”! W tym roku uroczystość odbędzie się w Internecie [ON-LINE]
17.11.2020Trwają szkolenia dla zespołów interdyscyplinarnych ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie [RELACJA]
Każde szkolenie obejmuje 48 godzin. dydaktycznych, a uczestnicy otrzymają potwierdzoną certyfikatem wiedzę z następujących zagadnień:
- Budowanie autorytetu ZI;
- Siła władza autorytet przywództwo;
- Rola lidera i autorytetu w rozwiązywaniu sytuacji trudnych;
- Praca z jednostką: poziomy funkcjonowania człowieka według Roberta Dilta, typy komunikacyjne ludzi, Dialog Motywujący w pracy z jednostką;
- Praca z grupą: moderacja wizualna, macierz standsfordzka;
- Specyficzne aspekty pracy ZI: jak dbać o równe traktowanie, przymus leczenia, uczestnictwo w terapii etc.
Szkolenia organizowane są przez ROPS z dotacji MRPiPS w ramach Krajowego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie na lata: 2014-2020. W trakcie szkoleń obowiązuje reżim sanitarny.
[Poniżej znajduje się galeria zdjęć, przedstawiająca przebieg szkolenia. Fot. Z. Medowski]