Jak zbudować pozytywny wizerunek swojej organizacji? O tym już 24 maja podczas drugiego spotkania Akademii Pomorskiej ES [INFORMACJA]

Serdecznie zapraszamy na drugie spotkanie w ramach Akademii Pomorskiej Ekonomii Społecznej! Tym razem tematem przewodnim będzie budowanie wizerunku organizacji. Wydarzenie odbędzie się we wtorek, 24 maja br. o godz. 16.30. Udział bezpłatny, obowiązują zapisy.

Pierwsze spotkanie z cyklu Akademia Pomorskiej Ekonomii Społecznej [RELACJA]

W ramach wspólnego przedsięwzięcia Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej i Fundacji RC w dniu 26.04.2022r. odbyło się szkolenie dla pomorskich Przedsiębiorstw Społecznych dotyczące najważniejszych kwestii związanych z zatrudnianiem cudzoziemców.

Pomorski Komitet Rozwoju Ekonomii Społecznej kadencji 2022-2024 uroczyście zainaugurowany! [RELACJA]

W czwartek, 21 kwietnia 2022r. w sali „Niebo Polskie" Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego odbyło się uroczyste spotkanie Pomorskiego Komitetu Rozwoju Ekonomii Społecznej, rozpoczynające kadencję 2022-2024.

Rusza Akademia Pomorskiej Ekonomii Społecznej! Już 26.04 pierwsze spotkanie! [INFORMACJA]

Gorąco zapraszamy podmioty ekonomii społecznej z regionu do udziału w Akademii Pomorskiej Ekonomii Społecznej. Pierwsze spotkanie już we wtorek, 26 kwietnia br. o godzinie 16.30. Udział jest bezpłatny, obowiązują zapisy.

Ogłoszenie konkursu na Znak Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej 2022 [INFORMACJA]

Minister Rodziny i Polityki Społecznej zaprasza podmioty ekonomii społecznej, w tym przedsiębiorstwa społeczne a także jednostki samorządu terytorialnego do udziału w Konkursie o przyznanie certyfikatu Znak Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej 2022.

Spotkanie Pomorskiego Konwentu CIS/KIS dotyczące uchodźców z Ukrainy [RELACJA]

W czwartek 10.03.2022 r. odbyło się zdalne spotkanie Pomorskiego Konwentu CIS i KIS, któremu przewodniczyła Justyna Rozbicka-Stanisławska. Tematyka spotkania związana była z uchodźcami z Ukrainy.

Realizacja usługi "Opieka Wytchnieniowa +" przez przedsiębiorstwo społeczne - wywiad+nagranie [ARTYKUŁ]

Wszystkich zainteresowanych tematyką ekonomii społecznej, serdecznie zapraszamy do poniższego materiału, w którym gość Pomorskiej Ekonomii Społecznej - p. Dorota Rydel ze Spółdzielni Socjalnej "Kooperacja", przybliża temat realizacji usługi "Opieki Wytchnieniowej +" przez swój podmiot.

Już 2 marca odbędzie się Webinar poświęcony realizacji usługi opieki wytchnieniowej przez przedsiębiorstwo społeczne [INFORMACJA]

Wszystkich zainteresowanych tematyką ekonomii społecznej, serdecznie zapraszamy na Live Webinar, którego tematem przewodnim będzie realizacja usługi "Opieki Wytchnieniowej +" przez Spółdzielnie Socjalną Kooperacja z Sopotu, która jest przedsiębiorstwem społecznym. Wydarzenie odbędzie się w środę, 2 marca 2022r. o godzinie 12:00 na fanpage`u facebook - Pomorska Ekonomia Społeczna.

Poznaj Nowy Model Współpracy Instytucji Zatrudnienia Socjalnego. Darmowe szkolenie w Gdańsku. [INFORMACJA]

Sylpo System sp. z o.o z Lublina wraz z partnerami zaprasza na bezpłatne szkolenie dotyczące pokazania efektów projektu - Modelu współpracy instytucji zatrudnienia socjalnego z innymi podmiotami realizującymi usługi społeczne, które 2 marca br. w godzinach 9:00 - 16:00. Możliwy jest udział zdalny oraz stacjonarny w spotkaniu.