O Funduszu

$image_alt

Celem Funduszu jest zwiększenie potencjału rozwojowego Pomorza poprzez budowanie współpracy międzysektorowej.

O Granty FIR będą mogły ubiegać się partnerstwa międzysektorowe reprezentujące co najmniej: jeden podmiot z sektora pozarządowego, jeden podmiot z sektora publicznego i jeden podmiot z sektora prywatnego. Wnioskodawcą, a jednocześnie liderem partnerstwa może być przedstawiciel z sektora pozarządowego (NGO).

 

Więcej informacji: Operator Funduszu – Fundacja Inicjowania Rozwoju „UP Foundation", biuro@upfoundation.pl, tel.: 500-718-798) oraz mbrandt@fundacjagdanska.pl (694-464-007).

 

view szablon artykułu

Zakończył się etap składania wniosków o dofinansowanie w II edycji Funduszu Grantowego FIR

W dniach 11.09. – 19.10.2015 r. odbył się pierwszy etap w II edycji Funduszu Inicjowania Rozwoju. Każdy kto miał ciekawy pomysł na zmianę w swoim najbliższym otoczeniu mógł zgłosić swój projekt i powalczyć o dofinansowanie w postaci grantu FIR. Tegoroczna, łączna pula środków przeznaczona na ten konkurs to 100.000 PLN. Na realizację zgłoszonych pomysłów, partnerstwa międzysektorowe mogą uzyskać granty o wartości nawet 25 000 zł! Dzięki zaangażowaniu Grupy LOTOS S.A. – Partnera Generalnego Funduszu oraz Polpharma S.A. – Partnera Funduszu, dofinansowane zostaną nowatorskie przedsięwzięcia międzysektorowe, służące rozwojowi lokalnych społeczności i odczuwalnie poprawiające jakość życia mieszkańców na Pomorzu.

Rusza II edycja konkursu w ramach Funduszu Grantowego Forum Inicjowania Rozwoju

Jeśli masz pomysł na rozwój, zmianę w swoim otoczeniu i masz partnerów, którzy chcą razemz Tobą wcielić pomysł w życie, zawalcz o Grant FIR. Wysokość grantów to aż 25.000 PLN. Tegoroczna, łączna pula środków przeznaczona na ten konkurs to 100.000 PLN

Poznaliśmy finalistów II edycji Funduszu Inicjowania Rozwoju

Podczas IV edycji FORUM INICJOWANIA ROZWOJU na Stadionie Energa Gdańsk w dniu 2 grudnia br. zostały wręczone nagrody zwycięzcom II edycji Funduszu Grantowego FIR.