Spotkanie informacyjne - konkurs dot. działalności na rzecz osób z niepełnosprawnościami [RELACJA]

W piątek, 8 kwietnia 2022 r. odbyło się zdalne spotkanie informacyjne, poświęcone omówieniu zasad ogłoszonego przez Zarząd Województwa Pomorskiego otwartego konkursu ofert na realizację zadań Samorządu Województwa Pomorskiego w roku 2022 w sferze zadań publicznych obejmujących działalność pożytku publicznego w obszarze działalności na rzecz osób z niepełnosprawnościami ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Za nami kolejne posiedzenie Wojewódzkiej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych [RELACJA]

W środę, 6 kwietnia 2022 roku, odbyło się kolejne, zdalne spotkanie Wojewódzkiej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych, które tradycyjnie poprowadziła jej Przewodnicząca - Katarzyna Heba.

Spotkanie informacyjne - konkurs dot. działalności na rzecz osób z niepełnosprawnościami [INFORMACJA]

W piątek, 8 kwietnia br. odbędzie się spotkanie informacyjne, którego tematem będzie omówienie zasad ogłoszonego przez Zarząd Województwa Pomorskiego otwartego konkursu ofert na realizację zadań Samorządu Województwa Pomorskiego w roku 2022 w sferze zadań publicznych obejmujących działalność pożytku publicznego w obszarze działalności na rzecz osób z niepełnosprawnościami ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Nabór wniosków do programu „Pomoc obywatelom Ukrainy z niepełnosprawnością” dla JST i NGO [INFORMACJA]

Samorządy gminne, powiatowe i wojewódzkie oraz niektóre organizacje pozarządowe mogą już składać do Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych wnioski o uzyskanie pomocy finansowej na wsparcie udzielone uchodźcom z Ukrainy przebywającym legalnie w Polsce po 24 lutego.

Otwarty konkurs ofert - działalności na rzecz osób niepełnosprawnych 2022 [INFORMACJA]

Zarząd Województwa Pomorskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację w 2022 roku przez organizacje pozarządowe prowadzące działalność pożytku publicznego zadań publicznych Województwa Pomorskiego w zakresie działalności na rzecz osób niepełnosprawnych. Oferty przyjmowane są w systemie witkac.pl do 21 kwietnia br.