Pomorska Rada Organizacji Pozarządowych

$image_alt

Lista członków
Pomorskiej Rady Organizacji Pozarządowych
wraz z adresami mail:


Marek Olechnowicz <prop@vp.pl> Przewodniczący Rady
Teresa Bysewska <teresa.bysewska@gmail.com>;  Wiceprzewodnicząca Rady
Tadeusz Podymiak <klekakartuzy@op.pl>;  Sekretarz Rady
Jerzy  Boczoń <jerzy.boczon@fundacjarc.org.pl>; Członek Prezydium Rady
Janusz Golisowicz <golisowicz@gmail.com>;
Mirosław Plakwicz <plakwicz@wp.pl>;
Ewa Kruglik <klodawa@kolping.pl>;
Milena Bronk <milenabronk@gmail.com>;
Agnieszka Pluskota <agnieszka.pluskota@op.pl>;
Ewa Filipska <filipewa1@wp.pl>;
Romana Aziewicz <eureka.org@poczta.fm>;
Paulina Kremer <pkremer@fundacjapokolenia.pl>;
Elżbieta Godderis <elzbieta.godderis@gmail.com>;
Tomasz Keler <tomasz.keler@cio.slupsk.pl>;
Jolanta Szewczun <j.szewczun@wp.pl>;
Agnieszka Wyrzykowska <a.wyrzykowska@op.pl>;
Marta Makuch <marta.makuch@cio.slupsk.pl>;
Beata Matyjaszczyk <beata-matyjaszczyk@wp.pl>;
Angelika Dębska <angelika-debska@wp.pl>;
Piotr Stec <stecpiotr.utn@gmail.com>;
Artur Milarski <artur.milarski@gmail.com>
Izabela Chorzelska <i.d.chorzelska@wp.pl>

view szablon artykułu