22 czerwca 2019 - Samorząd przyjazny Seniorom oraz Zwyczajny - Niezwyczajny Senior nagrodzeni w powiecie człuchowskim

Podczas III Pomorskiego Pikniku "Od Juniora do Seniora" Danuta Wawrowska - Radna Sejmiku Województwa Pomorskiego uhonorowała laureatów konkursu o nagrodę Marszałka Województwa Pomorskiego "Pomorskie dla Seniora"

15 VI 2019 - Trąbki Wielkie - nagroda w Konkursie Pomorskie dla Seniora w powiecie gdańskim

Podczas 15 Biesiady "Trąbki w Trąbkach" uhonorowany został Arkadiusz Kiemczyński - laureat w kategorii "Przyjaciel Seniora"

15 VI 2019 Gdańsk - II Parada i Piknik Seniorów oraz nagrody w konkursie Pomorskie dla Seniora

Światowy Dzień Praw Osób Starszych (15 VI) oraz Piknik Seniorów odbywający się w parku św. Barbary na zakończenie II Parady Seniorów był okazją do do uhonorowania laureatów konkursu o nagrodę Marszałka Województwa Pomorskiego „Pomorskie dla seniora" w Gdańsku

14.06.2019 wręczenie nagród laureatom konkursu "Pomorskie dla Seniora" w Sopocie.

Podczas Sopockich Dni Seniora na Muszli Koncertowej przy Molo uhonorowano laureatów konkursu o nagrodę Marszałka Województwa Pomorskiego „Pomorskie dla seniora" we wszystkich trzech kategoriach.

I Powiatowe Forum Seniorów okazją do uhonorowania laureatów ze Słupska i powiatu słupskiego

I Powiatowe Forum Seniorów, które odbyło się 11 czerwca br. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Słupsku było okazją do uhonorowania laureatów konkursu o nagrodę Marszałka Województwa Pomorskiego „Pomorskie dla seniora" z powiatu słupskiego i Miasta Słupska.