15 VI 2019 - Trąbki Wielkie - nagroda w Konkursie Pomorskie dla Seniora w powiecie gdańskim

Podczas 15 Biesiady "Trąbki w Trąbkach" uhonorowany został Arkadiusz Kiemczyński - laureat w kategorii "Przyjaciel Seniora"

15 VI 2019 Gdańsk - II Parada i Piknik Seniorów oraz nagrody w konkursie Pomorskie dla Seniora

Światowy Dzień Praw Osób Starszych (15 VI) oraz Piknik Seniorów odbywający się w parku św. Barbary na zakończenie II Parady Seniorów był okazją do do uhonorowania laureatów konkursu o nagrodę Marszałka Województwa Pomorskiego „Pomorskie dla seniora" w Gdańsku

14.06.2019 wręczenie nagród laureatom konkursu "Pomorskie dla Seniora" w Sopocie.

Podczas Sopockich Dni Seniora na Muszli Koncertowej przy Molo uhonorowano laureatów konkursu o nagrodę Marszałka Województwa Pomorskiego „Pomorskie dla seniora" we wszystkich trzech kategoriach.

I Powiatowe Forum Seniorów okazją do uhonorowania laureatów ze Słupska i powiatu słupskiego

I Powiatowe Forum Seniorów, które odbyło się 11 czerwca br. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Słupsku było okazją do uhonorowania laureatów konkursu o nagrodę Marszałka Województwa Pomorskiego „Pomorskie dla seniora" z powiatu słupskiego i Miasta Słupska.

Malbork. "Strefa Seniora" podczas IV Wiosennych Dni Seniora. Nagrody dla laureatów konkursu "Pomorskie dla Seniora" i cenne porady [źródło: DZIENNIK BAŁTYCKI]

Tego, jak ważna jest aktywność w życiu seniora, jak ustrzec się przed oszustami i jak zapisać spadek, mogli się dowiedzieć uczestnicy środowej konferencji "Strefa Seniora" zorganizowanej w Szkole Łacińskiej w Malborku przez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego i redakcję "Dziennika Bałtyckiego". Była to część trwających IV Wiosennych Dni Seniora, których organizatorami są Malborska Rada Seniorów i Urząd Miasta Malborka.