Bezpłatne wsparcie psychologiczne i prawne dla mieszkanek województwa pomorskiego [INFORMACJA CPK]

Grafika poglądowa, przedstawia zaciśniętą męską dłoń oraz płaczącą kobietę.
Fot. pixabay

Centrum Praw Kobiet w Gdańsku oferuje bezpłatne wsparcie psychologiczne i prawne dla mieszkanek województwa pomorskiego, które doświadczają lub doświadczyły przemocy w rodzinie, w której występują problemy alkoholowe.

 

CPK Gdańsk rozszerza swoją pomoc na całe województwo pomorskie

W ramach dotowanego przez województwo pomorskie projektu „Specjalistyczne wsparcie członków rodzin osób z problemem alkoholowym", CPK w Gdańsku oferuje bezpłatne działania psychologiczne i prawne dla mieszkańców województwa pomorskiego, którzy doświadczają lub doświadczyli przemocy w rodzinie. CPK Gdańsk wspiera osoby z doświadczeniem każdego rodzaju przemocy (fizycznej, psychicznej, seksualnej, ekonomicznej). Wszystkie formy wsparcia są dostępne całkowicie za darmo i dobrowolnie. Zgłaszające się osoby mogą liczyć na poufność i anonimowość.

 

Lokalizacja

Lokal Fundacji Centrum Praw Kobiet w Gdańsku ma bardzo dobre położenie przy ulicy Gdyńskich Kosynierów 11 w Gdańsku Głównym. Łatwo jest się tu dostać zarówno PKP, jak i SKM (stacja Gdańsk Główny i Gdańsk Stocznia), pieszo od przystanku tramwajowego Plac Solidarności i dworca autobusowego PKS.

 

Godziny pracy i kontakt

Fundacja przyjmuje klientów od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-18:00, jednak ze względu na wciąż utrzymujące się zagrożeniem COVID-19 warto umówić się wcześniej na wizytę pod numerem telefonu +48604590117 lub mailowo: cpk_gdansk@cpk.org.pl. Przed wizytą warto zapoznać się też z nowymi zasadami przyjęć, które obowiązują od 1 czerwca 2020 r.

 

Szczegółowe informacje

Więcej informacji znaleźć można na stronie CPK pod linkiem: https://bit.ly/31TYaa6 oraz na fan page CPK Gdańsk: https://www.facebook.com/CentrumPrawKobietGdansk

 

[Poniżej znajduje się plakat CPK Gdańsk, zawierający informacje na temat akcji]

 

view szablon artykułu