Wydawca treści

Darmowa aplikacja graficzna dla podmiotów ekonomii społecznej oraz organizacji non-profit [INFORMACJA CANVA]

Zdjęcie przedstawia logo aplikacji Canva.
Fot. Canva

Canva - proste narzędzie internetowe do tworzenia grafik, dostępne jest za darmo w wersji premium dla podmiotów ekonomii społecznej oraz organizacji non-profit.

 

Narzędzie dla ekonomii społecznej

Ekonomia społeczna łączy w sobie cele społeczne i ekonomiczne, przez to jest często nazywana gospodarką społeczną lub przedsiębiorczością społeczną. Bycie przedsiębiorcą wymaga dużego wysiłku, poświęcenia i umiejętności. Nieważne, czy dopiero zaczynamy stawiać pierwsze kroki w biznesie, czy już odnosimy sukcesy – potrzebujemy wiedzy w wielu dziedzinach, takich jak zarządzanie zespołem i projektami, sprzedaż, finanse, obsługa klienta, a także marketing i komunikacja. Żeby podołać tym wszystkim wyzwaniom, przedsiębiorca musi być wyposażony w odpowiedni zestaw narzędzi, które zapewnią osiągnięcie celów i rozwój biznesu. Jednym z takich narzędzi jest darmowy edytor graficzny Canva.

 

Czym jest Canva ?

To bardzo prosta w obsłudze aplikacja, za pomocą której można samodzielnie stworzyć proste grafiki, bez znajomości zasad projektowania. Dzięki temu można zaoszczędzić wydatki na profesjonalnego grafika. W Canvie zaprojektujemy samodzielnie grafiki i reklamy na Facebooka, stworzymy efektywny baner reklamowy lub infografikę, zaprojektujemy wizytówki, a za pomocą kreatora plakatów, który zawiera setki szablonów zaprojektowanych przez zespół zawodowych projektantów stworzymy własny plakat na różne okazje - od koncertów poprzez sprzedaż po konferencje. Tak przygotowane grafiki można umieścić na stronie internetowej, Facebooku lub po prostu wydrukować. Canva oferuje wersję premium bezpłatnie dla zarejestrowanych organizacji non-profit, w tym dla podmiotów ekonomii społecznej.

 

Jak zacząć tworzyć ?

Canva jest dostępna pod adresem: https://www.canva.com/pl_pl/tworzyc/ a także w wersji na Androida i iOS, natomiast podmioty ekonomii społecznej mogą zarejestrować się tutaj: https://www.canva.com/pl_pl/canva-dla-organzacji-non-profit/

view szablon artykułu