Jako pracownik socjalnych pracowałeś w ostatnim czasie w formie zdalnej? Weź udział w badaniu [ZAPROSZENIE]

Zdjęcie poglądowe przedstawiające wypełnianie ankiety.
Fot. ©Depositphotos/ jannystockphoto

Międzynarodowa Federacja Pracy Socjalnej i Polska Federacja Związkowa Pracowników Socjalnych i Pomocy Społecznej oraz Uniwersytet Gdański zaprasza do udziału w badaniu ankietowym: Pracownik socjalny w czasie pracy zdalnej.


W imieniu Polskiej Federacji Związkowej Pracowników Socjalnych i Pomocy Społecznej oraz Uniwersytetu Gdańskiego pragniemy zaprosić pracowników socjalnych pracujących na co dzień w OPS/PCPR lub jednostkach specjalistycznych  do wypełnienia ankiety poświęconej pracy zdalnej pracowników socjalnych w czasie pandemii koronawirusa (kwiecień - czerwiec 2020).

Cel badania

Celem sondażu jest poznanie opinii pracowników socjalnych na temat trudności związanych z wykonywaniem pracy zdalnej oraz zidentyfikowanie możliwych obszarów działania, które pomogą nam zbudować lepszą strategię w obszarze pracy socjalnej w warunkach pandemii.

Jak wziąć udział w badaniu?

Organizatorzy zapewniają, że wszystkie odpowiedzi mają charakter poufny i nikomu nie będą udostępniane w sposób umożliwiający identyfikację osoby jej udzielającej. Prosimy o wypełnienie kwestionariusza zgodnie z przekonaniem. Nie ma złych ani dobrych odpowiedzi. Państwa wkład w badanie będzie bardzo cenną informacją dla badaczy i przyczyni się do poszerzenia wiedzy o problemach pracowników socjalnych i pracowników pomocy społecznej pracujących w warunkach pandemii wykorzystując form pracy zdalnej. Wypełnienie kwestionariusza nie powinno zająć więcej niż 15 minut. Kwestionariusz ankiety on-line dostępny pod linkiem

W razie potrzeby prosimy o kontakt z osobami odpowiedzialnymi za przeprowadzenie badania:

Anna Dunajska e-mail: anna.dunajska@wp.pl; Marcin Boryczko e-mail: marcin.boryczko@ug.edu.pl
view szablon artykułu