Konkurs grantowy dla NGO Fundusz Inicjowania Rozwoju już po raz piąty!

Konkurs grantowy dla NGO Fundusz Inicjowania Rozwoju już po raz piąty! Zdjęcie dotyczy poprzedniej edycji funduszu. Fot. Facebook/UP Foundation Fundacja Inicjowania Rozwoju

Najlepsze projekty międzysektorowe, których liderem jest organizacja pozarządowa mogą zdobyć grant na realizację swojego pomysłu w wysokości nawet 25 tysięcy złotych! Swoje aplikacje składać można do 17 października.


Fundusz to szansa na znalezienie finansowania na realizację przedsięwzięć, które są przede wszystkim ambitne, innowacyjne oraz prowadzące do trwałej pozytywnej zmiany, poprzez długoterminowe, wymierne efekty.

Inicjatorem funduszu jest Fundacja Inicjowania Rozwoju UP FOUNDATION wraz z Partnerami biznesowymi tj. Zakładami Farmaceutycznymi POLPHARMA S.A., LPP S.A. oraz Farm Frites Poland S.A. Poza szansą otrzymania grantu, startując w Konkursie uczestnicy mogą skorzystać z bezpłatnych szkoleń z prezentacji publicznych i crowdfundingu, wsparcia merytorycznego oraz tworzenia kampanii crowdfundingowych pod okiem ekspertów.

Szczegółowe informacje znaleźć można w Regulaminie oraz stronie: www.forumrozwoju.org.pl

Zgłoszeń można dokonywać poprzez wypełnienie formularza, szczegóły na www.forumrozwoju.org.pl/fundusz-inicjowania-rozwoju-2018 

Wysłanie swojego konceptu, to pierwszy etap Konkursu. Najlepsze inicjatywy zostaną zaproszone do kolejnego etapu, w którym otrzymają wsparcie merytoryczne w pracy nad rozwojem projektu i będą miały szansę na dofinansowanie swojej inicjatywy.

 

Plakat dot. Funduszu Inicjowania Rozwoju, autor UP Foundation Fundacja Inicjowania Rozwoju

view szablon artykułu