Podmioty objęte wsparciem metropolitalnego OWES nominowane w plebiscycie Gdańsk Miasto Przedsiębiorczych 2019 ! Chcesz docenić ? Zagłosuj ! [OGŁOSZENIE]

Zdjęcie poglądowe.
Fot. ©Depositphotos/tomloel

Do piątku 31 stycznia 2020 r. można głosować na podmioty objęte wsparciem Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej "DOBRA ROBOTA" w kategorii - Przedsiębiorczość społeczna !

 

Miasto Gdańsk i Dziennik Bałtycki po raz czwarty organizują akcję Gdańsk Miasto Przedsiębiorczych. Jej ideą jest uhonorowanie aktywnych gdańszczanek i gdańszczan, którzy realizując w różny sposób ideę przedsiębiorczości, przyczyniają się do rozwoju społecznego i gospodarczego miasta. Jedną z kategorii w plebiscycie, która obejmuje organizacje, przedsiębiorców oraz mieszkańców, którzy aktywnie włączają się w pomoc otoczeniu jest "Przedsiębiorczość społeczna".

 

Wśród nominowanych do tej kategorii znalazły się podmioty objęte wsparciem metropolitalnego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej, które umiejętnie łączą działalność biznesową z integracją zawodową osób zagrożonych wykluczeniem społecznym:

  • Magdalena Jabłońska (Fundacja "Nielada Historia")
  • Marianna Sitek-Wróblewska i Piotr Wróblewski (Gdańska Fundacja Innowacji Społecznej)
  • cieKAWA kawiarnia (Ciekawa Spółdzielnia Socjalna) 

Głosować można do 31 stycznia 2020 r. pod linkiem: https://bit.ly/2RxvE90

view szablon artykułu