Program grantowy "Decydujesz,pomagamy"

$image_alt
Fot. ©Depositphotos/Данил Чепк

Tesco Polska przy wsparciu Fundacji Tesco Dzieciom oraz Pracowni Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia" ogłasza nabór do pierws zej edycji Programu „Decydujesz, pomagamy".

Jest to nowy program, w którym lokalne organizacje mogą zdobyć granty w wysokości 5000 zł na realizację projektów dedykowanych lokalnej społeczności. Zakres tematyczny programu jest bardzo szeroki – od rewitalizacji przestrzeni miejskiej, edukacji dzieci i młodzieży, promocji zdrowia, zajęcia dla seniorów po poprawę jakości życia mieszkańców i in.  Zasady uczestnictwa są proste. Wystarczy wysłać wniosek przez formularz dostępny na stronie www.tesco.pl/pomagamy w terminie do 3 kwietnia 2016 r.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie programu www.tesco.pl/pomagamy oraz w dokumencie: „Informacja o programie"
http://pomagamy.tesco.pl/file/p/informacja_o_programie.pdf

W  województwie pomorskim do zdobycia jest pula grantów w wysokości 40 000 zł. Co ważne, w programie mogą wziąć również udział grupy nieformalne, czyli aktywni obywatele, którzy chcieliby coś zmienić w swoim otoczeniu.
view szablon artykułu