Reprezentujesz NGO? Koniecznie weź udział w Pomorskim Forum Inicjatyw Pozarządowych w Słupsku!

Pomorskim Forum Inicjatyw Pozarządowych w Słupsku odbędzie się w dniach 29-30 sierpania br. Źródło: Centrum Inicjatyw Obywatelskich

Centrum Inicjatyw Obywatelskich i Pomorska Sieć Centrów Organizacji Pozarządowych zapraszają na Pomorskie Forum Inicjatyw Pozarządowych, które odbędzie się 29 i 30 sierpnia w Słupsku. Jest to plenarne Forum, które na stałe zapisało się w kalendarz wydarzeń organizacji pozarządowych oraz podmiotów ekonomii społecznej województwa pomorskiego. Jego celem jest integracja trzeciego sektora, wymiana informacji i dobrych praktyk, konsultowanie istotnych kwestii dotyczących rozwoju oraz współpracy organizacji pozarządowych i podmiotów ekonomii społecznej.


Tegoroczny, główny temat PFIP to potrzeby, oczekiwania oraz propozycje rozwiązań związanych z rozwojem i wsparciem ekonomii solidarnej. Forum będzie przestrzenią do wymiany doświadczeń oraz nawiązywania nowych partnerstw. Pierwszy dzień będzie miał charakter wykładowy, którego panelistami będą krajowi eksperci. Drugi dzień zostanie przeprowadzony metodą warsztatową, z częścią w formule open space, do której uczestnicy będą mogli zgłaszać swoje tematy.

Na wydarzenie zaproszeni są przedstawiciele organizacji pozarządowych, podmiotów ekonomii społecznej oraz jednostek samorządu terytorialnego. Zapraszamy do zapoznania się z programem Forum oraz do zapisów na to wydarzenie.

Program

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szczegółowe informacje pod nr tel. 59 840 29 20.

do pobrania:

Formularze zgłoszeniowe prosimy przesyłać na adres e – mail: cio@cio.slupsk.pl

view szablon artykułu