Seniorze nie daj się oszukać! Pokazy reklamowe zamiast spotkań nt. szczepień [INFORMACJA]

Grafika poglądowa. Zawiera napis: Seniorze nie daj się oszukać. Pokazy reklamowe zamiast spotkań nt. szczepień. Autor: Marcin Mielewczyk.
Grafika poglądowa. Zawiera napis: Seniorze nie daj się oszukać. Pokazy reklamowe zamiast spotkań nt. szczepień. Autor: Marcin Mielewczyk.

Samorząd Województwa Pomorskiego przestrzega wszystkich, starszych mieszkańców Pomorza przed udziałem w spotkaniach organizowanych przez oszustów. Jednym z ostatnich przypadków opisanych w artykule przez Radio Gdańsk, są pokazy reklamowe garnków i sprzętu AGD dla seniorów, które miały być spotkaniami nt. szczepień w ramach programu "Pomorskie dba o zdrowie".

 

Prosimy starszych mieszkańców Pomorza o zachowanie szczególnej ostrożności. W ostatnim czasie, między innymi z uwagi na pandemię COVID19, seniorzy bardzo często zapraszani są na różnego rodzaju spotkania, które okazują się być prowadzone przez naciągaczy. Jeden z takich przypadków opisało Radio Gdańsk. Sytuacja dotyczyła konsultacji dotyczących szczepień w ramach programu "Pomorskie dba o zdrowie". Jak się później okazało, spotkanie to było pokazem reklamowym, w którym oferowane były garnki i sprzęt AGD po znacznie zawyżonej cenie.

 

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z artykułem oraz audycją Radia Gdańsk pod tym linkiem: link-naciśnij tutaj.

view szablon artykułu