Życzenia dla Seniorów w Międzynarodowym Dniu Osób Starszych

zdjęcie ilustracyjne para seniorów na spacerze
Fot. ©Depositphotos/pressmaster

Drodzy Seniorzy, z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych w imieniu radnych Sejmiku Województwa Pomorskiego i Zarządu Województwa Pomorskiego składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pogody ducha oraz wszelkiej pomyślności.

 

Dzisiejsze święto to doskonała sposobność, aby podziękować Wam Drodzy Seniorzy za wieloletnią aktywność zawodową i uczestnictwo w życiu społecznym. Międzynarodowy Dzień Osób Starszych jest także okazją by wyrazić wdzięczność i uznanie dla Waszego życiowego doświadczenia oraz mądrości i poświęcenia z jakim wychowaliście kolejne pokolenia Pomorzan zapewniając im rozwój i lepsze życie. Przekazujemy wyrazy szacunku za dzielenie się wiedzą i doświadczeniem z młodymi ludźmi.

W tym szczególnym dniu pragniemy zachęcić do uczestnictwa w działaniach samorządu województwa przełamujących stereotypy dotyczące osób starszych i starzenia się, a także eliminujących przejawy dyskryminacji seniorów.

Życzymy, każdemu z Was Drodzy Seniorzy abyście spotykali się wyłącznie z życzliwością i wsparciem otoczenia w dążeniu do utrzymania swojej niezależności i sprawności oraz mogli żyć pełnią życia, realizując na co dzień swoje zainteresowania i pasje. Wierzymy, że jesień życia spędzicie Państwo otoczeni szacunkiem i miłością innych.

 

Mieczysław Struk
Marszałek Województwa Pomorskiego       

Jan Kleinszmidt         
Przewodniczący Sejmiku Województwa Pomorskiego

 

życzenia

view szablon artykułu