EKONOMIA SPOŁECZNA
Forum Inicjowania Rozwoju

Klimat Do Zmiany – Planeta, Partnerstwo, Przywództwo. Już 24 listopada odbędzie się 10 Forum Inicjowania Rozwoju [ZAPROSZENIE]

Zdjęcie przedstawia przebieg wcześniejszej edycji Forum. Źródło: Fundacja Inicjowania Rozwoju UP FOUNDATION
12.11.2021
Fundacja Inicjowania Rozwoju UP FOUNDATION
Fundacja Inicjowania Rozwoju
UP FOUNDATION
AUTOR
Fundacja Inicjowania Rozwoju UP FOUNDATION
Fundacja Inicjowania Rozwoju
UP FOUNDATION
12.11.2021

Już 24 listopada br. odbędzie się coroczna, największa na Pomorzu międzysektorowa konferencja Forum Inicjowania Rozwoju organizowana przez Fundację Inicjowania Rozwoju UP FOUNDATION. W jej trakcie lokalny biznes, samorząd i organizacje pozarządowe będą poruszać tematy wynikające z Agendy 2030 ONZ na rzecz zrównoważonego rozwoju. Wydarzenie odbędzie się w formie on-line w godzinach 9:00-15:30.

Forum Inicjowania Rozwoju

Forum to coroczna, największa na Pomorzu, Konferencja na rzecz współpracy międzysektorowej i zrównoważonego rozwoju. To także wkład pomorskiego biznesu, samorządu i organizacji pozarządowych na rzecz 17 Celów Zrównoważonego Rozwoju i Agendy 2030.

Motyw przewodni

Coraz większa część społeczeństwa ma świadomość zagrożenia, jakim są zmiany klimatyczne, jednak to wciąż niewystarczające. Dlatego tak ważne jest budowanie świadomości i klimatu do zmiany na rzecz planety poprzez partnerstwo i odważne przywództwo. I to jest przewodni motyw tegorocznego Forum Inicjowania Rozwoju, które co roku, już od 10 lat, organizowane jest przez Fundację Inicjowania Rozwoju Up Foundation (FIR UPF).

Wybitni goście

Eksperci, znane osobistości świata nauki, NGO, marketingu, biznesu oraz władze miasta wskażą kierunki, jak skoncentrować naszą uwagę przy budowaniu społecznej świadomości wokół wyzwań klimatycznych. W tym roku będziemy mieli przyjemność spotkać się m.in. z:

  • Ewą Ewart
  • dr Joanną Jurgą
  • Tomaszem Stawiszyńskim
  • Marcinem Popkiewiczem
  • Przemysławem Staroniem
  • Kamilem Wyszkowskim

Nie tylko spotkania…

Poza możliwością spotkania się z ekspertami, w ramach Forum będzie możliwość dzielenia się wiedzą i dobrymi praktykami. Nie zabraknie również sesji networkingowej. Podczas wydarzenia odbędzie się także uroczysta Gala 7 Edycji Konkursu Grantowego Funduszu Inicjowania Rozwoju, podczas której wręczymy granty najlepszym partnerstwom międzysektorowym.

Zapisy

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Wymagana jest rejestracja: link-naciśnij tutaj. Więcej informacji, w tym agendę spotkania, znaleźć można na stronie internetowej organizatorów: link-naciśnij tutaj.

 

Forum Inicjowania Rozwoju współfinansowane jest w ramach projektu pozakonkursowego Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej pn. Pomorski system przedsiębiorczości społecznej: koordynacja rozwoju ekonomii społecznej w województwie pomorskim na lata 2019-2022.

 

[Poniżej znajduje się plakat promocyjny Forum, zawierający najważniejsze informacje odnośnie wydarzenia]

Dowiedz się więcej

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej pod numerem 58 32 68 561 lub adresem e-mail rops@pomorskie.eu

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego
Województwa Pomorskiego
ul. Okopowa 21/27
80-810 Gdańsk