OSOBY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI
Dni Solidarności z Osobami Doświadczającymi Kryzysów Psychicznych

Dni Solidarności z Osobami Doświadczającymi Kryzysów Psychicznych

Grafika wydarzenia. Zawiera napis: Odmień swoją głowę. Otwarcie o kryzysie psychicznym.
05.09.2023
Marcin Mielewczyk
Marcin
Mielewczyk
AUTOR
Marcin Mielewczyk
Marcin
Mielewczyk
05.09.2023

Pomorska Koalicja na Rzecz Zdrowia Psychicznego w dniach 9 września - 23 października 2023 r. zaprasza na obchody Dni Solidarności z Osobami Doświadczającymi Kryzysów Psychicznych, będące częścią pomorskiej kampanii społecznej „Odmień swoją głowę”.

W sposób szczególny zachęcamy Państwa do udziału w Marszu dla Zdrowia Psychicznego #POgodność i okazania solidarności z osobami chorującymi psychicznie. Każdy może dołączyć i pokazać, że zdrowie psychiczne nie jest mu obojętne. Marsz #POgodność ruszy 10 września o 11.30 z placu przy Kościele św. Jerzego. Od lat dajemy czytelny sygnał, że zdrowie psychiczne jest ważne, że wsparcie należy się każdej osobie doświadczającej kryzysu psychicznego.

Po Marszu zapraszamy na Festyn Tolerancji inaugurujący Dni Solidarności na Skwerze Kuracyjnym przy Sopockim Molo, gdzie funkcjonować będzie Punkt Informacyjny prezentujący ofertę wsparcia dla osób i rodzin doświadczających kryzysów psychicznych. O godz. 12.00 zapraszamy do przejścia przez symboliczne Drzwi do Tolerancji.

Program Dni Solidarności znajdą Państwo w załączonej grafice i na stronie internetowej www.odmienswojaglowe.org

Akcję śledzić można także na portalu Facebook: https://www.facebook.com/odmienswojaglowe

Prosimy o potwierdzenie Państwa obecności podczas Marszu dla Zdrowia Psychicznego #poGodność i inauguracji obchodów w dniu 10 września 2023 r. o godz. 12.00 do dnia 8 września 2023 r. pod nr telefonu: 699 866 548 lub email: kontakt@ekspresja.org

Jeszcze raz zapraszamy i gorąco zachęcamy do udziału w obchodach Dni Solidarności w imieniu Pomorskiej Koalicji na Rzecz Zdrowia Psychicznego.

Do pobrania
Dowiedz się więcej

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej pod numerem 58 32 68 561 lub adresem e-mail rops@pomorskie.eu

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego
Województwa Pomorskiego
ul. Okopowa 21/27
80-810 Gdańsk