Ogłoszenia o pracę w Pomorskim Ośrodku Adopcyjnym

Trawa nabór na cztery stanowiska pracy w Pomorskim Ośrodku Adopcyjnym. Termin złożenia ofert to 12 grudnia!

Otwarty konkurs ofert dla NGO

Zarząd Województwa Pomorskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację w 2018 r. przez organizacje pozarządowe prowadzące działalność pożytku publicznego zadania publicznego Województwa Pomorskiego w dziedzinie edukacji w zakresie wspierania rozwoju kompetencji społecznych i obywatelskich służących budowaniu tożsamości regionalnej i lokalnej w związku z obchodami 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Nabór na wolne stanowiska pracy w ROPS

Trwa nabór na 2 wolne stanowiska pracy w referacie Koordynacji Polityki Społecznej (Zespół ds. projektów, strategii i monitoringu) w Regionalnym Ośrodku Polityki Społecznej. Termin złożenia ofert to 10 października.

Nabór na wolne stanowisko pracy w Pomorskim Ośrodku Adopcyjnym

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko pracy od inspektora do starszego specjalisty ds. kadr i płac w zespole administracyjnym w Pomorskim Ośrodku Adopcyjnym w Gdańsku. Nabór trwa do 12 października!

Fundusz Inicjowania Rozwoju Edycja 2018 [NABÓR DO 8.10.2018r]

Jesteś pomorską organizacją pozarządową lub przedsiębiorstwem społecznym? Dostrzegasz potrzeby społeczne w najbliższym otoczeniu lub w skali całego Pomorza? Masz pomysł na zmianę? To konkurs dla Ciebie!