Pomorskie Forum Partnerstwa i Współpracy

Stowarzyszenie „Podaj Rękę", pomorskie organizacje pozarządowe, wspólnie z Samorządem Województwa Pomorskiego, Prezydentem Miasta Gdyni, Pomorską Radą Organizacji Pozarządowych, Pomorską Radą Działalności Pożytku Publicznego oraz Pomorską Siecią Centrów Organizacji Pozarządowych serdecznie zapraszają na Pomorskie Forum Partnerstwa i Współpracy, które odbędzie się w dniach 14-15 września 2018 roku.

Posiedzenie Zespołu Zadaniowego ds. regionalnej polityki imigracyjnej

Założenia krajowej i regionalnej polityki migracyjnej były przedmiotem dyskusji podczas posiedzenia Zespołu Zadaniowego ds. regionalnej polityki imigracyjnej działającego przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego. Jedynego takiego zespołu w Polsce na poziomie samorządów województw.

Europejski Tydzień Regionów i Miast 2018

Trwa nabór kandydatów (przedstawicieli pomorskich organizacji pozarządowych) do udziału w wizycie studyjnej, która odbędzie 8-11 października 2018 roku w Brukseli.

Fundusz „Akumulator Społeczny” - wsparcie na realizację Waszych pomysłów!

Jesteś młodą organizacją pozarządową? Działasz lub chcesz działać na rzecz swojej społeczności? Wiesz jak, ale nie wiesz skąd wziąć fundusze, w tym na niezbędny sprzęt lub szkolenie dla kadry? Akumulator Społeczny jest dla Ciebie!

Szkolenie dla NGO „Ochrona danych osobowych RODO”

Serdecznie zapraszamy pomorskie organizacje pozarządowe na szkolenie „Ochrona danych osobowych RODO", które odbędzie się 15 czerwca 2018 r. w Nadbałtyckim Centrum Kultury w Gdańsku. Szkolenie jest nieodpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.