Powiat chojnicki - wręczenie nagród laureatom w konkursie "Pomorskie dla Seniora"

W piątek 13 lipca, w Dziennym Domu Pobytu w Chojnicach, Mieczysław Struk Marszałek Województwa Pomorskiego uhonorował laureatów w konkursie „Pomorskie dla Seniora".

Powiat gdański - wręczenie nagrody laureatce konkursu "Pomorskie dla Seniora"

W środę 11 lipca, podczas zorganizowanego przez Gminę Trąbki Wielkie "Letniego Dnia Seniora", uhonorowano kolejną laureatkę w konkursie "Pomorskie dla Seniora".

Władysławowo, Puck - wręczenie nagród w Konkursie "Pomorskie dla Seniora" w kategorii Zwyczajny – Niezwyczajny Senior oraz Samorząd przyjazny seniorom - miejsce ulubione przez seniorów

27 czerwca 2018r. uhonorowano laureatów Konkursu o nagrodę Marszałka Województwa Pomorskiego „Pomorskie dla Seniora" w powiecie puckim.

W Urzędzie Marszłakowskim odbyło się seminarium dotyczące aktywności obywatelskiej seniorów

We wtorek 26 czerwca, w Sali im. Lecha Bądkowskiego w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego w Gdańsku odbyło się seminarium dotyczące aktywności obywatelskiej osób starszych. Rozmawiano m.in.: o pobudzaniu aktywności społecznej seniorów ale również o usługach opiekuńczych dla osób starszych.

Powiat człuchowski - wręczenie nagród laureatom konkursu "Pomorskie dla Seniora"

W sobotę 23 czerwca w Bińczu (gmina Czarne), podczas 2 Pomorskiego Pikniku "Od Juniora do Seniora" Paweł Orłowski - Członek Zarządu Województwa Pomorskiego wręczył nagrody laureatom konkursu o nagrodę Marszałka Województwa Pomorskiego „Pomorskie dla Seniora"