Nagroda „Pomorskie dla Seniora” dla Domu Sąsiedzkiego „Broadway”

W czwartek 20 września w Sopocie odbyła się uroczystość wręczenia nagrody w konkursie „Pomorskie dla Seniora". Tym razem uhonorowano laureata w kategorii „Samorząd przyjazny seniorom – miejsce ulubione przez seniorów".

Zdrowie seniora - wkrótce konferencja w Gdańsku!

Konferencja pt.: „Zdrowie seniora", której organizatorem jest Samorząd Województwa Pomorskiego oraz „Dziennik Bałtycki", odbędzie się już 28 września br. w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku.

Nagroda „Pomorskie dla Seniora” dla laureatki z powiatu bytowskiego

W sobotę 8 września, podczas dożynek gminy Miastko w miejscowości Piaszczyna, odbyła się uroczystości wręczenie nagrody Pomorskie dla Seniora w kategorii Zwyczajny-Niezwyczajny Senior laureatce z powiatu bytowskiego.

Stężyca. Wręczenie nagrody laureatce w konkursie „Pomorskie dla Seniora”

W środę 29 sierpnia, w Urzędzie Gminy Stężyca odbyła się uroczystość wręczenia nagrody w konkursie „Pomorskie dla Seniora" w kategorii „Zwykły-Niezwykły Senior" z powiatu kartuskiego.

Rumia. Wręczenie nagrody laureatce w konkursie „Pomorskie dla Seniora”

W środę 22 sierpnia w Domu Dziennego Pobytu w Rumi, Centrum Pomocowego im. Św. Faustyny, prowadzonym przez Caritas Archidiecezji Gdańskiej odbyła się uroczystość wręczenia nagrody w konkursie „Pomorskie dla Seniora" z powiatu wejherowskiego w kategorii w kategorii „Zwykły-Niezwykły Senior".