Konferencja online. "Senior bezpieczny i aktywny. Odpowiedzialny Konsument, świadomy Obywatel" - 5 maja br. [ZAPROSZENIE]

Serdecznie zapraszamy wszystkich Pomorskich Seniorów do udziału w II Konferencji organizowanej przez Samorząd Województwa pt. „Senior bezpieczny i aktywny. Odpowiedzialny Konsument, świadomy Obywatel". Wydarzenie odbędzie się w formie zdalnej 5 maja br. o godzinie 11:00.


Chrońmy się przed oszustami podczas Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań [ARTYKUŁ]

Od 1 kwietnia 2021 r. Główny Urząd Statystyczny przeprowadza Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Udział w spisie to obowiązek wynikający z ustawy o narodowym spisie powszechnym ludności i mieszkań w 2021 r. Na czym polega Spis? Dlaczego trzeba w nim uczestniczyć? Jak zabezpieczyć się przed ewentualnymi oszustwami? Odpowiedzi znajdują się w poniższym artykule

Konferencja online dla Pomorskich Seniorów [RELACJA, MATERIAŁY DO POBRANIA]

W poniedziałek 22 marca br. odbyła się konferencja online pt. „Senior bezpieczny i aktywny. Kultura. Prawo. Sport". Wydarzenie zostało zorganizowane przez Samorząd Województwa Pomorskiego.

Już 22 marca odbędzie się konferencja online pt. „Senior bezpieczny i aktywny. Kultura. Prawo. Sport”! [ZAPROSZENIE]

Samorząd Województwa Pomorskiego serdecznie zaprasza do udziału w konferencji online, która odbędzie się w dniu 22 marca br o godzinie 11:00. Konferencja pt. „Senior bezpieczny i aktywny. Kultura. Prawo. Sport" adresowana jest do Pomorskich Seniorów.