Seniorze, spisz się bezpiecznie! Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 [PORADNIK]

Od 1 kwietnia 2021 r. Główny Urząd Statystyczny przeprowadza Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Udział w spisie to obowiązek wynikający z ustawy o narodowym spisie powszechnym ludności i mieszkań w 2021 r. Jak nie narazić się na ewentualne oszustwo podczas spisu? Informacje znajdują się w poniższym artykule.

Konferencja "Senior bezpieczny i aktywny. Odpowiedzialny Konsument, świadomy Obywatel" [RELACJA, DOKUMENTY DO POBRANIA]

W środę 5 maja br. odbyła się zdalnie konferencja adresowana do Pomorskich Seniorów pt. "Senior bezpieczny i aktywny. Odpowiedzialny Konsument, świadomy Obywatel". Wydarzenie zorganizował Samorząd Województwa Pomorskiego.

Konferencja online. "Senior bezpieczny i aktywny. Odpowiedzialny Konsument, świadomy Obywatel" - 5 maja br. [ZAPROSZENIE]

Serdecznie zapraszamy wszystkich Pomorskich Seniorów do udziału w II Konferencji organizowanej przez Samorząd Województwa pt. „Senior bezpieczny i aktywny. Odpowiedzialny Konsument, świadomy Obywatel". Wydarzenie odbędzie się w formie zdalnej 5 maja br. o godzinie 11:00.


Chrońmy się przed oszustami podczas Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań [ARTYKUŁ]

Od 1 kwietnia 2021 r. Główny Urząd Statystyczny przeprowadza Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Udział w spisie to obowiązek wynikający z ustawy o narodowym spisie powszechnym ludności i mieszkań w 2021 r. Na czym polega Spis? Dlaczego trzeba w nim uczestniczyć? Jak zabezpieczyć się przed ewentualnymi oszustwami? Odpowiedzi znajdują się w poniższym artykule