Konferencja online dla Pomorskich Seniorów [RELACJA, MATERIAŁY DO POBRANIA]

W poniedziałek 22 marca br. odbyła się konferencja online pt. „Senior bezpieczny i aktywny. Kultura. Prawo. Sport". Wydarzenie zostało zorganizowane przez Samorząd Województwa Pomorskiego.

Już 22 marca odbędzie się konferencja online pt. „Senior bezpieczny i aktywny. Kultura. Prawo. Sport”! [ZAPROSZENIE]

Samorząd Województwa Pomorskiego serdecznie zaprasza do udziału w konferencji online, która odbędzie się w dniu 22 marca br o godzinie 11:00. Konferencja pt. „Senior bezpieczny i aktywny. Kultura. Prawo. Sport" adresowana jest do Pomorskich Seniorów.

Spotkanie informacyjne dotyczące Konkursu „Upowszechnianie i promowanie polityki senioralnej oraz działalności seniorów" [RELACJA]

W czwartek, 4 marca br. odbyło się zdalne spotkanie informacyjne, którego tematem był otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych pn. „Upowszechnianie i promowanie polityki senioralnej oraz działalności seniorów".

Konkurs ofert na realizację zadań SWP w roku 2021 obejmujących obszar działalności na rzecz osób w wieku emerytalnym [OGŁOSZENIE]

Zarząd Województwa Pomorskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych pn. „Upowszechnianie i promowanie polityki senioralnej oraz działalności seniorów".

W Gdańsku uhonorowano laureata konkursu o nagrodę Marszałka Województwa Pomorskiego Pomorskie dla Seniora w kategorii Pracodawca Przyjazny Seniorom

Podczas spotkania połączonego ze zwiedzaniem malowidła "Niebo Polskie" Agnieszka Kapała - Sokalska - Członkini Zarządu Województwa Pomorskiego wręczyła nagrodę dla Pomorskiego Zarządu Wojewódzkiego Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej w Gdańsku reprezentowanego przez Władysława Kankę – Prezesa, Krystynę Kalańską – Wiceprezesa oraz Agnieszkę Kotłowską – Sekretarza. W spotkaniu z udziałem Julity Jakubowskiej – Prezesa Zarządu Miejskiego PKPS w Tczewie Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej reprezentowała Agnieszka Zabłocka - Zastępca Dyrektora.