Ukazał się nowy informator "Zawsze Senior" [DO POBRANIA]

W piątek, 22 kwietnia 2022 r. opublikowano nowy informator "Zawsze Senior", stanowiący wkładkę do tygodnika "Zawsze Pomorze". Gorąco zachęcamy do lektury.

Już jest! Nowe wydanie publikacji "Pomorski Senior" - 25.03.2022 [DO POBRANIA]

W piątek 25 marca 2022r. w Gazecie Wyborczej Trójmiasto ukazało się pierwsze w tym roku wydanie "Pomorskiego Seniora".

Piąta edycja konkursu o nagrodę Marszałka Województwa Pomorskiego "Pomorskie dla Seniorów"! Zgłoszenia Kandydatów prosimy przesyłać do 29 kwietnia br.

Nagrodę otrzymują Seniorzy, osoby działające na rzecz Seniorów oraz Pracodawcy i organizacje pozarządowe przyczyniające się, poprzez swoją aktywność do wspierania polityki senioralnej na terenie województwa pomorskiego.

Rozstrzygnięcie konkursu ofert na realizację w 2022r. zadań SWP w obszarze działalności na rzecz osób w wieku emerytalnym [INFORMACJA]

Zarząd Województwa Pomorskiego w dniu 8 marca 2022 roku podjął Uchwałę Nr 221/333/22 w sprawie rozstrzygnięcia konkursu i zlecenia organizacjom pozarządowym realizacji zadania publicznego w sferze obejmującej działalność pożytku publicznego w obszarze działalności na rzecz osób w wieku emerytalnym pn. „Upowszechnianie i promowanie polityki senioralnej oraz działalności seniorów" wraz z udzieleniem dotacji z budżetu województwa na rok 2022.

Członkowie Pomorskiej Rady ds Polityki Senioralnej uczestniczyli w IV spotkaniu

W poniedziałek 7 marca 2022r. w sali im. L. Bądkowskiego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego odbyło się czwarte spotkanie Pomorskiej Rady ds. Polityki Senioralnej (kadencja 2021-2025).