Specjalna oferta dla Seniorów w instytucjach kultury

Przedstawiamy działania instytucji kultury Województwa Pomorskiego dedykowane Seniorom i zachęcamy do korzystania na preferencyjnych warunkach.

Czy należy ograniczać możliwość kierowania pojazdem ze względu na podeszły wiek?

Konferencja "Bezpieczny Senior na drodze" zachęcająca osoby 60+ do systematycznego sprawdzania swoich możliwości psychomotorycznych odbyła się 10 stycznia 2020 na Sali Herbowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego

Do 31 stycznia można składać oferty w Programie ASOS – edycja 2020

Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej zaprasza do udziału w otwartym konkursie ofert na realizację zadań publicznych w 2020 r. w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020 – edycja 2020. W konkursie ogłoszonym w ramach Programu należy złożyć ofertę wyłącznie w wersji elektronicznej wypełnioną w Generatorze Ofert.

Zaproszenie do składania ofert w otwartym konkursie nowej edycji wieloletniego programu „Senior +”

Samorządy mogą ubiegać się o dotacje na utworzenie lub wsparcie Dziennych Domów i Klubów dla seniorów. Dokumenty można składać do 7 stycznia 2020 roku.

Podsumowanie Konkursu o nagrodę Marszałka Województwa Pomorskiego "Pomorskie dla Seniora" w 2019 roku [PREZENTACJA]

Za nami ostatnia w tym roku uroczystość wręczenia nagród w Konkursie "Pomorskie dla Seniora". Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją laureatów oraz zachęcamy do uczestnictwa w kolejnej edycji Konkursu w 2020 roku.