Zaproszenie na VIII spotkanie Pomorskiego Forum Rad Seniorów [ODWOŁANE]

Zapraszamy na VIII spotkanie Pomorskiego Forum Rad Seniorów 23 marca 2020r. w godz. 11:00 - 14:00 w sali im. L. Bądkowskiego UMWP

Porady dla seniorów na czas koronawirusa [INFORMACJA]

Osoby starsze należą do tej grupy osób szczególnie zagrożonej zakażeniem ze względu na wiek, stan zdrowia i inne okoliczności, które powodują obniżenie odporności. Dlatego w trosce o ich dobro i bezpieczeństwo podjęte zostały działania w celu ich ochrony. Jednocześnie pojawiło się wiele pytań i wątpliwości związane m.in. z realizacją programu „Senior+", a także z profilaktyką i wsparciem osób starszych. Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania. Jednocześnie ostrzegamy przed oszustami, którzy wykorzystują obecną sytuację do łatwego zarobku.

Rozstrzygnięcie konkursu ofert dotyczącego działalności na rzecz osób w wieku emerytalnym [OGŁOSZENIE]

Zarząd Województwa Pomorskiego 10 marca 2020 roku rozstrzygnął otwarty konkurs ofert pod nazwą "Upowszechnianie i promowanie polityki senioralnej oraz działalności seniorów" w roku 2020.

Uwaga Seniorzy i Osoby niepełnosprawne - Pracownicy Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku pomogą przy rozliczeniu PIT

Pracownicy Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku w swojej siedzibie przy ulicy Tkackiej 11/13 w Gdańsku w dniu 13 marca 2020r. w godzinach od 9.00 do 14.00 pomogą przy rozliczeniu PIT.

Relacja ze spotkania informacyjnego dotyczącego Konkursu ofert dla Seniorów

Ponad 40 przedstawicieli pomorskich organizacji pozarządowych uczestniczyło 13 lutego 2020 w spotkaniu informacyjnym na temat Konkursu ofert dla Seniorów