Życzenia dla Seniorów w Międzynarodowym Dniu Osób Starszych

Drodzy Seniorzy, z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych w imieniu radnych Sejmiku Województwa Pomorskiego i Zarządu Województwa Pomorskiego składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pogody ducha oraz wszelkiej pomyślności.

Słupsk. "Szczęśliwy senior" - spotkanie w Teatrze Lalki Tęcza [RELACJA]

O tym, jak pielęgnować wspomnienia i jakie korzyści z tego wynikają, dowiedzą się uczestnicy warsztatu organizowanego w środę w Słupsku przez "Gazetę Wyborczą Trójmiasto" oraz Samorząd Województwa Pomorskiego.

powiat sztumski - wręczenie nagród w kategorii Przyjaciel Seniora oraz Samorząd przyjazny Seniorom

Podczas Balu Seniora „Seniorada" w Dzierzgoniu Józef Sarnowski - Członek Zarządu Województwa Pomorskiego uhonorował Jolantę Szewczun - Burmistrza Dzierzgonia - laureatkę w konkursie Marszałka Województwa Pomorskiego „Pomorskie dla Seniora" z powiatu sztumskiego

Inauguracja Pomorskiego Forum Uniwersytetów Trzeciego Wieku

W poniedziałek 7 X 2019r. w Urzędzie Marszałkowskim odbyła się uroczysta inauguracja Pomorskiego Forum Uniwersytetów Trzeciego Wieku.

Konferencja "Strefa Seniora" w Człuchowie - Aktywność, Bezpieczeństwo, Zdrowie

Około 100 Seniorów spotkało się 25 X 2019r. na Konferencji z cyklu "Strefa Seniora". Była to już czwarta Konferencja w 2018 roku. Poprzednie odbywały się w Kartuzach, Malborku oraz Wejherowie. W Człuchowie Seniorzy spotkali się w Międzywydziałowym Instytucie Naukowo-Dydaktycznym WSP im. J. Korczaka w Warszawie z siedzibą w Człuchowie