powiat gdański - wręczenie nagród w kategorii Zwyczajny - Niezwyczajny Senior oraz Samorząd przyjazny Seniorom

18 września podczas sesji Rady Miasta Pruszcza Gdańskiego wicemarszałek Ryszard Świlski uhonorował laureatów konkursu o nagrodę Marszałka Województwa Pomorskiego "Pomorskie dla Seniora"

Bezpłatna konferencja dla seniorów w Wejherowie. Wykłady na temat zdrowia, finansów, bezpieczeństwa i aktywności. RELACJA

Na spotkanie zapraszają, redaktor naczelny "Dziennika Bałtyckiego" i Mieczysław Struk, Marszałek Województwa Pomorskiego.

Życzenia dla Seniorów w Międzynarodowym Dniu Osób Starszych

Drodzy Seniorzy, z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych w imieniu radnych Sejmiku Województwa Pomorskiego i Zarządu Województwa Pomorskiego składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pogody ducha oraz wszelkiej pomyślności.

Słupsk. "Szczęśliwy senior" - spotkanie w Teatrze Lalki Tęcza [RELACJA]

O tym, jak pielęgnować wspomnienia i jakie korzyści z tego wynikają, dowiedzą się uczestnicy warsztatu organizowanego w środę w Słupsku przez "Gazetę Wyborczą Trójmiasto" oraz Samorząd Województwa Pomorskiego.

powiat sztumski - wręczenie nagród w kategorii Przyjaciel Seniora oraz Samorząd przyjazny Seniorom

Podczas Balu Seniora „Seniorada" w Dzierzgoniu Józef Sarnowski - Członek Zarządu Województwa Pomorskiego uhonorował Jolantę Szewczun - Burmistrza Dzierzgonia - laureatkę w konkursie Marszałka Województwa Pomorskiego „Pomorskie dla Seniora" z powiatu sztumskiego