Srebrni Obywatele na spotkaniu w urzędzie marszałkowskim.

W środę 14 sierpnia, grupa seniorów, uczestników II Olimpiady Wiedzy Obywatelskiej im. Pawła Adamowicza „Senior Obywatel" wzięła udział w spotkaniu z Agnieszką Kapałą-Sokalską, członkinią zarządu województwa.

Jubileuszowy Regionalny Turniej Sportowo - Rekreacyjny w Pucku

Zarząd Oddziału Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Pucku zorganizował 10 sierpnia 2019 na Starym Rynku w Pucku XV Turniej Sportowo - Rekreacyjny

powiat malborski - nagrody dla laureatów konkursu "Pomorskie dla Seniora" i cenne porady [źródło: DZIENNIK BAŁTYCKI]

Tego, jak ważna jest aktywność w życiu seniora, jak ustrzec się przed oszustami i jak zapisać spadek, mogli się dowiedzieć uczestnicy środowej konferencji "Strefa Seniora" zorganizowanej w Szkole Łacińskiej w Malborku przez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego i redakcję "Dziennika Bałtyckiego". Była to część trwających IV Wiosennych Dni Seniora, których organizatorami są Malborska Rada Seniorów i Urząd Miasta Malborka.

Wręczenie nagrody w konkursie "Pomorskie dla Seniora" laureatom ze Słupska i powiatu słupskiego

Podczas I Powiatowego Forum Seniorów 11 VI 2019 w Słupsku Danuta Wawrowska Radna Sejmiku Województwa Pomorskiego uhonorowała laureatów w kategoriach „Zwyczajny – Niezwyczajny Senior" oraz "Przyjaciel Seniora"

wręczenie nagród laureatom konkursu "Pomorskie dla Seniora" w Sopocie.

Podczas Sopockich Dni Seniora 14.06.2019 na Muszli Koncertowej przy Molo uhonorowano laureatów konkursu o nagrodę Marszałka Województwa Pomorskiego „Pomorskie dla seniora" we wszystkich trzech kategoriach.