powiat bytowski - uhonorowanie laureatki w kategorii "Przyjaciel Seniora"

Agnieszka Stolc została laureatką konkursu o nagrodę Marszałka Województwa Pomorskiego "Pomorskie dla Seniora" w kategorii "Przyjaciel Seniora"

powiat starogardzki - wręczenie nagrody w kategorii Zwyczajny - Niezwyczajny Senior

Krystyna Potrac - laureatką konkursu o nagrodę Marszałka Województwa Pomorskiego "Pomorskie dla Seniora" w kategorii "Zwyczajny - Niezwyczajny Senior" w powiecie starogardzkim.

Po spotkaniu Pomorskiego Forum Rad Seniorów [RELACJA, ZDJĘCIA]

W środę 6 marca w sali im. Lecha Bądkowskiego w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego w Gdańsku odbyło się kolejne spotkanie Pomorskiego Forum Rad Seniorów. W spotkaniu uczestniczyło ponad 80. przedstawicieli gminnych rad seniorów z całego Pomorza.


Wiadomo już kto w tym roku zostanie Zwyczajnym-Niezwyczajnym Seniorem a kto Przyjacielem Seniora oraz która gmina lub powiat będzie mógł pochwalić się mianem Samorząd Przyjazny Seniorom! [POMORSKIE DLA SENIORA]

W poniedziałek 13 maja obradowała Kapituła w konkursie o nagrodę Marszałka Województwa Pomorskiego „Pomorskie dla Seniora", którą stanowili członkowie Pomorskiej Rady ds. Polityki Senioralnej. Kapituła zadecydowała o przyznaniu nagrody dwunastu osobom w kategorii Zwyczajny-Niezwyczajny Senior, jedenastu samorządom w kategorii Samorząd Przyjazny Seniorom. Przyznano również nagrody w nowej kategorii w konkursie – Przyjaciel Seniora, którą wyróżniono trzynaście osób i organizacji. Poniżej publikujemy pełną listę nagrodzonych.