Powiat gdański - wręczenie nagrody laureatce konkursu "Pomorskie dla Seniora"

W środę 11 lipca, podczas zorganizowanego przez Gminę Trąbki Wielkie "Letniego Dnia Seniora", uhonorowano kolejną laureatkę w konkursie "Pomorskie dla Seniora".

Powiat chojnicki - wręczenie nagród laureatom w konkursie "Pomorskie dla Seniora"

W piątek 13 lipca, w Domu Dziennego Pobytu w Chojnicach, Mieczysław Struk Marszałek Województwa Pomorskiego uhonorował laureatów w konkursie „Pomorskie dla Seniora".

Nagroda „Pomorskie dla Seniora” dla seniorki ze Skarszew

W piątek 20 lipca w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury w Skarszewach odbyła się uroczystość uhonorowania laureatki w konkursie „Pomorskie dla Seniora" w kategorii Zwyczajny-Niezwyczajny Senior. Nagrodę z rąk Paweł Orłowskiego – członka Zarządu Województwa Pomorskiego, odebrała Pani Krystyna Wiecka.

Powiat sztumski - wręczenie nagród laureatom w konkursie "Pomorskie dla Seniora"

W środę 25 lipca, w siedzibie Klubu Senior + w Dzierzgoniu, odbyła się uroczystość wręczenia nagród w konkursie „Pomorskie dla Seniora". Tym razem uhonorowani zostali laureaci z powiatu sztumskiego.

Rumia. Wręczenie nagrody laureatce w konkursie „Pomorskie dla Seniora”

W środę 22 sierpnia w Domu Dziennego Pobytu w Rumi, Centrum Pomocowego im. Św. Faustyny, prowadzonym przez Caritas Archidiecezji Gdańskiej odbyła się uroczystość wręczenia nagrody w konkursie „Pomorskie dla Seniora" z powiatu wejherowskiego w kategorii w kategorii „Zwykły-Niezwykły Senior".