Powiat sztumski - wręczenie nagród laureatom w konkursie "Pomorskie dla Seniora"

W środę 25 lipca, w siedzibie Klubu Senior + w Dzierzgoniu, odbyła się uroczystość wręczenia nagród w konkursie „Pomorskie dla Seniora". Tym razem uhonorowani zostali laureaci z powiatu sztumskiego.

Rumia. Wręczenie nagrody laureatce w konkursie „Pomorskie dla Seniora”

W środę 22 sierpnia w Domu Dziennego Pobytu w Rumi, Centrum Pomocowego im. Św. Faustyny, prowadzonym przez Caritas Archidiecezji Gdańskiej odbyła się uroczystość wręczenia nagrody w konkursie „Pomorskie dla Seniora" z powiatu wejherowskiego w kategorii w kategorii „Zwykły-Niezwykły Senior".

Spotkanie Pomorskiego Forum Rad Seniorów - "Pomorski Model Działań na rzecz Seniorów"

13 grudnia 2017r. w Sali Herbowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego odbyło się spotkanie Pomorskiego Forum Rad Seniorów. W spotkaniu z udziałem Pawła Orłowskiego - członka Zarządu Województwa Pomorskiego oraz Pełnomocnika Marszałka ds. Polityki Senioralnej Tadeusza Adamejtisa uczestniczyli Seniorzy, przedstawiciele Gminnych Rad Seniorów, przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego.


Seminarium pt.: Aktywność obywatelska osób starszych "Senior Pomorski"

Stowarzyszenie „Podaj Rękę" oraz Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego zapraszają do uczestnictwa w seminarium dotyczącym aktywności obywatelskiej osób starszych, które odbędzie się 26 czerwca br. w sali im. Lecha Bądkowskiego w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego w Gdańsku.