Nagroda „Pomorskie dla Seniora” dla laureatki z powiatu bytowskiego

W sobotę 8 września, podczas dożynek gminy Miastko w miejscowości Piaszczyna, odbyła się uroczystości wręczenie nagrody Pomorskie dla Seniora w kategorii Zwyczajny-Niezwyczajny Senior laureatce z powiatu bytowskiego.

IV Sesja Obywatelskiego Parlamentu Seniorów

W dniu Międzynarodowego Dnia Osób Starszych, 1 października br. w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie odbyła się IV sesja Obywatelskiego Parlamentu Seniorów. Podczas obrad zaprezentowano m.in. działania Samorządu Województwa Pomorskiego w zakresie polityki senioralnej.

Wręczenie nagrody w konkursie „Pomorskie dla Seniora” oraz otwarcie Klubu Senior+ w Kolbudach

W poniedziałek 8 października, w Pomieszczeniu Sołeckim w Kolbudach odbyła się uroczystość wręczenia nagrody „Pomorskie dla Seniora" w kategorii „Samorząd przyjazny seniorom – miejsce ulubione przez seniorów", oraz otwarcia Klubu Senior+, podczas której wręczona została nagroda

Za nami kolejna konferencja z cyklu „Strefa Seniora”

W piątek 28 września, w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku, odbyła się organizowana wspólnie przez Urząd Marszałkowski oraz Dziennik Bałtycki konferencja pt. „Zdrowie Seniora."

Zdrowie seniora - wkrótce konferencja w Gdańsku!

Konferencja pt.: „Zdrowie seniora", której organizatorem jest Samorząd Województwa Pomorskiego oraz „Dziennik Bałtycki", odbędzie się już 28 września br. w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku.