Spotkanie z okazji otwarcia przez Fundację RC sklepu ekonomii społecznej - Dobry Deal [RELACJA]

Zdjęcie przedstawia przebieg wydarzenia. Fot. Marcin Mielewczyk
Zdjęcie przedstawia przebieg wydarzenia. Fot. Marcin Mielewczyk

W środę 22.12.2021 r. w siedzibie Fundacji RC odbyło się spotkanie z okazji otwarcia sklepu stacjonarnego z wyrobami pomorskich przedsiębiorstw ekonomii społecznej.

 

Dobry Deal

Dobry Deal jest projektem Fundacji RC, której celem było stworzenie miejsca łączącego w sobie cechy sklepu społecznie zaangażowanego i charytatywnego. W przestrzeniach lokalu zaaranżowanego w idei zero waste znaleźć można już produkty kilku pomorskich podmiotów. Sklep mieści się przy ul. Grunwaldzkiej 5 w Gdańsku (dawny Pałac Ślubów).

Oferta

W ofercie między innymi:

  • akcesoria do domu,
  • świeczki,
  • torby,
  • kosmetyki,
  • przetwory.

Spotkanie

W spotkaniu uczestniczyli pracownicy Fundacji RC - Łukasz Samborski, Magda Jabłońska, Łukasz Brządkowski oraz przedstawicielki Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Gdańsku - Małgorzata Niemkiewicz i Agnieszka Chomiuk, natomiast Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej UMWP reprezentowali Maciej Kochanowski, Martyna Bomba, a także Marcin Mielewczyk. Podczas wydarzenia Maciej Kochanowski - Kierownik Referatu Analiz i Rozwoju ROPS symbolicznie przekazał na ręce Łukasza Samborskiego - Dyrektora Fundacji RC gryf Województwa Pomorskiego. Tematyka spotkania koncentrowała się na dyskusji dotyczącej dalszych planów związanych z projektem oraz wymianie doświadczeń.

 

[Poniżej galeria zdjęć z przebiegu wydarzenia. Fot. Marcin Mielewczyk]

view szablon artykułu