Chcesz wesprzeć rodziny zastępcze? Weź udział w biegu na rzecz rodzicielstwa zastępczego we Władysławowie!

Przed nami kolejna edycja biegu na rzecz Rodzicielstwa Zastępczego, którego organizatorem jest Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pucku. Impreza odbędzie się 28 września br. przy COS OPO „Cetniewo" we Władysławowie. Początek godzina 10:00.

Wizyta delegacji z Norwegii na Pomorzu

W ubiegłym miesiącu (20.09) w sali Herbowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego w Gdańsku odbyło się spotkanie z delegacją urzędników z Wydziału Opieki nad Dzieckiem z Nordland w Norwegii.

Seminarium z cyklu „Pomorskie Gminy Rodzinne. Wsparcie młodych rodzin” [MATERIAŁY DO POBRANIA]

Samorząd Województwa Pomorskiego z inicjatywy Wojewódzkiej Rady ds. Rodziny zorganizował kolejne cykliczne spotkanie promujące innowacyjne działania realizowane przez lokalne samorządy na rzecz rodziny.

Dzieci z Domu Korczaka miały niezwykłe wakacje. Wszystko dzięki darczyńcom, wolontariuszom i sponsorom

Podopieczni Domu im. J. Korczaka Regionalnej Placówki Opiekuńczo-Terapeutycznej w Gdańsku latem byli w Zakopanem, Krakowie i Grudziądzu. Zwiedzali też najbliższą okolicę, m.in.: Wyspę Sobieszewską, gdańskie zoo i Europejskie Centrum Solidarności. A tuż przed końcem wakacji dzieci dostały nowy samochód.

II Bieg na Rzecz Rodzicielstwa Zastępczego

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pucku serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w II Biegu na rzecz Rodzicielstwa Zastępczego, który odbędzie się w dniu 29 września 2018 r. przy COS OPO w Cetniewie o godzinie 10:00. Organizator zapewnia świetną zabawę, ciepły posiłek oraz loterię z atrakcyjnymi nagrodami.

Seminarium Pomorskie Gminy Rodzinne

Samorząd Województwa Pomorskiego, z inicjatywy Wojewódzkiej Rady ds. Rodziny, podjął decyzję o organizowaniu cyklicznych spotkań promujących innowacyjne działania realizowane na rzecz rodziny przez lokalne samorządy.

Zaproszenie dla pomorskich organizacji pozarządowych

do zgłaszania kandydatów do komisji konkursowej w roku 2017 w dziedzinie wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej - prowadzenie ośrodka adopcyjnego na lata 2018-2022.

Zarząd Województwa Pomorskiego ogłasza otwarty konkurs ofert

na realizację zadania Województwa Pomorskiego w latach 2018-2022 w sferze zadań publicznych obejmujących działalność pożytku publicznego w zakresie wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej - prowadzenie ośrodka adopcyjnego